Варіанти його нового розташування обговорили вчора під час розширеної апаратної наради. Міський голова Олександр Сєнкевич нагадав, що нинішня локація об’єкта соціальної інфраструктури перебуває у приватній власності, тому місто шукає альтернативне рішення.
Власник взяв кредит у банку, після чого об’єкт був арештований. Сьогодні об’єкт соціальної інфраструктури фактично розміщений на приватній території, яка не використовується та за яку не сплачуються платежі. Водночас обговорюються варіанти перезапуску цієї території. Нас попросили розглянути можливість перенесення скейт-парку в інше місце, якщо питання з боку бізнесу буде врегульоване. Наразі розглядаються альтернативні локації для його розміщення, — зазначив міський голова.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




