Фото: ВВС

Парламент відправив у відставку спікера Дмитра Разумкова

У четвер, 7 жовтня, народні депутати України більшістю голосів відправили у відставку спікера Дмитра Разумкова.

«За» проголосували 284 народних депутата, про свідчать результати поіменного голосування на порталі українського парламенту

Відзначимо, що «Слуги народу» дали 215, хоча на засіданні були присутні 233 представника президентської політсили.

Жодного голосу за відставку не дали фракції «ОПЗЖ» і «Європейська Солідарність». Підтримали відставку члени партії «Батьківщина», депутатських груп «За майбутнє», «Довіра» та шестеро позафракційних депутатів.

Слід зауважити, що серед народних депутатів, як представляють Миколаївську область, підтримали відставку Дмитра Разумкова — це Олександр Гайду, Максим Дирдін, Ігор Копитін, Ігор Негулевський, Олександр Пасічний та Артем Черноморов, а також обрана за списком Ірина Аллахвердиєва. Також голос «за» віддав голова фракції «Слуга народу», миколаївець Давид Арахамія.

Нагадаємо, 5 жовтня, народні депутати відсторонили голову Верховної Ради Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань на 2 дні.

Як відомо, 4 жовтня стало відомо, що народні депутати від фракції “Слуга народу” у Верховній Раді зібрали близько 190 підписів під підписними листами для відкликання Дмитра Разумкова з посади Голови ВР.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram