Оздоровчі табори відкриються не раніше 1 липня

Дитячі оздоровчі табори в Україні відкриються не раніше 1 липня. Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Глава МОЗ Максим Степанов заявив, що незважаючи на необхідність оздоровити цього літа більше 1,2 млн дітей, більшість з яких є пільговиками, ситуація з COVID-19 залишається досить напруженою.

При цьому він додав, що великою проблемою також є можливим спалах інших інфекційних хвороб у таборах, через що дітей необхідно буде терміново госпіталізувати в лікарні, де безпосередньо працюють з COVID-19.

Також Степанов зазначив, внаслідок того, що діти будуть приїжджати з різних регіонів, можливе поширення коронавіруса між областями. До того ж в дитячих таборах встановили недостатній контроль за харчуванням дітей та порушення санітарно-гігієнічних норм.

«У зв’язку з цим та у зв’язку з погіршенням сьогоднішньої ситуації з епідемією коронавірусу ми вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення в даний час є передчасним. В той же час ми не виключаємо такого рішення, починаючи з 1 липня, але не раніше, – зазначив Максим Степанов.

При цьому Степанов додав, що питання про відкриття дитячих таборів буде розглянуто 22 червня.

Нагадаємо, у Миколаївській області за добу два нові випадки COVID-19.

Як відомо, 16 червня, 666 нових випадків коронавірусу в Україні.

Раніше повідомлялось, першу леді України Олену Зеленську госпіталізовано до лікарні у Києві через COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram