«Осінній синдром»: в Миколаєві відбувся поетичний вечір Ольги Сквірської та Олега Духовного

«Осінній синдром» – так називається поетичний діалог двох миколаївських поетів: Ольги Сквірської та Олега Духовного, який пройшов в Центральній бібліотеці імені Марка Кропивницького. Це Це своєрідне поєднання жіночого та чоловічого поетичного мислення, віршовані підсумки весни та літа.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Творчий тандем Ольги Сквірської та Олега Духовного вже доволі відомий в Миколаєві. Це четвертий їх спільний виступ починаючи з 2013 року. «Осінній синдром» – так називалась перша збірка Олега Духовного. А сам літературний вечір став своєрідним творчим підсумком прожитих моментів весни і літа.

Осінь, той час коли підводяться підсумки, збираються камні, рахуються курчата, те, що було літом, весною, коли зароджувалось життя – прожито. Тепер хочеться підвести підсумок. Зароджується відчуття тривоги, сумнівів, народжуються нові вірші. Осінній синдром – це сама поезія, – каже Ольга Сквірська.

Читайте також: У Миколаївській обласній бібліотеці закликають до читання, це як віддушина у період пандемії

До речі Олег Духовний розповів, що поєднання чоловічого та жіночого поетичного світу в одній концепції, не таке вже і поширене явище. Більше того, основне завдання показати спільність цих поглядів. Обоє кажуть, що за довгий час творчої співпраці вони навчились органічно доповнювати тексти один одного і стали співзвучні.

Намагання поєднати чоловічий та жіночий погляд і способи поетичного вираження цих поглядів спільно, це дає можливість сприймати читачу і слухачу поетичний світ у всій повноті. Ми наполягаємо на тому, що на жіночому і чоловічому началах тримається цей світ, – розповідає Олег Духовний.

Нагадаємо, у Центральній міській бібліотеці ім. Марка Кропивницького презентували нову книгу миколаївського кіборга, захисника Донецького аеропорту Олександра Терещенка – «Життя після 16:30. Сім років потому»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram