Фото: з відкритих джерел

«Ось таке кіно»: як іноді зйомки перетворюються на суцільний жах для акторів

Відомо, що Чарлі Чаплін найчастіше на зйомках обходився без такої нудної речі, як сценарій. Більшість трюків була придумана «на ходу». Імпровізація – це особливий вид акторської майстерності.

Іноді перед камерою народжуються справжні шедеври, які було б дуже складно повторити. І культові сцени у фільмах іноді є наслідком випадковості. Часто акторам для повного перевтілення в персонажа доводиться витримувати довгі часи гримування, носити незручні та важкі костюми. До того ж температура на знімальному майданчику іноді сягає 46 градусів  тепла. І актору між дублями виливають відро води з льодом на голову та його костюм.

Дивіться також: Жан-Поль Бельмондо: 100 ролей у кіно і близько 40 – в театрі. Почесна Золота пальмова гілка

Багато хто обурюється, що їх улюблені актори ніяк не отримають премії “Оскар”. Джонні Депп, Том Круз, Брюс Вілліс і Кіану Рівз. Але є актори, яким знадобилося всього 15-20 хвилин екранного часу, щоб забрати “Оскара” додому. Беатріс Стрейт отримала «Оскар» за кращу жіночу роль другого плану у фільмі «Телемережа», хоча її роль триває всього п’ять хвилин сорок секунд. І це найкоротша в історії кіно роль, за яку отримано Оскар. На сьогоднішній день це і є офіційний рекорд премії.

Нагадаємо, персонажі в фільмах часто стають справжнім “альтер его” акторів. Але перевтілитися в когось іншого з моменту включення камери буває непросто, і, щоб пробудити в собі другу особу, багато знаменитостей ідуть на дивні вчинки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram