Олімпіада-2020: Україна завоювала чотири комплекти нагород, Середа – 6-й у фіналі

Усього у активі нашої збірної 18 комплектів медалей, але лише один з них – золотий.

Як повідомляє Sport Arena, за минулий день збірна України завоювала чотири комплекти нагород. 7 серпня в веслування на каное синьо-жовті здобули “срібло” завдяки Людмилі Лузан і Анастасії Четвериковій.

Також срібну медаль приніс боксер Олександр Хижняк. У командному синхронному плаванні українки виграли “бронзу”. Ще одну бронзову медаль Україні принесла Ярослава Магучіх в стрибках у висоту.

Відзначимо, що уродженець Миколаєва, 15-річний український стрибун у воду Олексій Середа з шостою сумою балів 461,70 завершив фінал в індивідуалі на вишці 10 м на дебютних для себе Олімпійських Іграх у Токіо. Це найкращий результат для вітчизняних спортсменів у цьому виді програми за часи незалежності України.

Наразі Україна займає 43-е місце в загальному медальному заліку. Єдине “золото” синьо-жовтим приніс борець Жан Беленюк.

Нагадаємо, 5 серпня, українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Цьогоріч карате вперше з’явилося в програмі Олімпіади.

Раніше повідомлялося, що миколаївський вихованець з греко-римської боротьби Парвіз Насібов взяв «срібло» Олімпіади-2020.