ФОТО: Politeka

Ольга Фреймут захворіла на COVID-19

Українська телеведуча Ольга Фреймут захворіла на COVID-19. Зірка підтвердила чутки про хворобу. Фреймут перебуває на самоізоляції вдома й почувається краще.

Про це вона повідомила на особистій сторінці в Instagram. Ведуча зізналась, що отримала позитивний результат тесту на COVID-19, проте як і де заразилась, не знає. 

Ольга Фреймут зараз перебуває в ізоляції вдома, де й лікується від коронавірусу та наголосила, що зараз почувається краще.  

Друзі, вважаю доречним повідомити вас про те, що я отримала позитивний результат на COVID-19. Коли і де захворіла, не знаю. Зараз я знаходжусь на лікуванні та самоізоляції вдома. Почуваю себе вже краще,
– написала зірка. 

Телеведуча наголосила, що про хворобу одразу ж повідомила всіх контактних осіб, а всі проєкти та роботу наразі зупинила.

Варто сказати, що нещодавно Ольга Фреймут стала учасницею нового сезону проєкту “Танці з зірками”, який стартує вже восени. Проте невідомо, чи вийде вона на паркет. 

https://www.instagram.com/p/CEO48KPBy_V/?igshid=1tsewrnz3p4ok

Нагадаємо, у Юлії Тимошенко виявили коронавірус. Разом з Тимошенко на коронавірус захворіли й інші члени сім’ї – дочка Євгенія Тимошенко та її чоловік Артур Чечоткін.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram