ФОТО: Александр Гончаров / Апостроф

Олена Зеленська перемогла коронавірус: дружина Президента розповіла про хворобу

Дружина Президента України Олена Зеленська розповіла про боротьбу з COVID-19 та свої відчуття під час лікування.

За словами Зеленської, звістка про хворобу стала для неї повною несподіванкою. У той же час, Перша леді України розповіла про те, як коронавірус вплинув на сина – Кирила.

“Не було жодних симптомів. Просто черговий тест виявився позитивним. Президентові й найближчому колу людей, з якими він перебуває в постійному контакті, роблять цей тест щотижня. Зараз мені та моєму синові це вже не потрібно, тому що ми перехворіли й маємо антитіла до вірусу. Допоки вони в достатній кількості, на думку лікарів, знову захворіти неможливо. Але навіть це не аксіома. Тому що вірус взагалі нетиповий і поки невідомо, як він проявлятиме себе надалі”, – написала Зеленська у Instagram.

“Одразу передбачаю наступне запитання: дитина також хворіла? Так. Коли я була «на піку» хвороби (мала три найнеприємніші дні, коли почувалася справді погано – страшенно боліла голова, додавався сильний нескінченний кашель), ми дізналися, що мій семирічний Кирилл також має позитивний результат тесту. Не можу сказати, що для мене це стало несподіванкою. Авжеж, я розуміла, що хтось із родини теж може заразитися. На щастя, син легко переніс хворобу, було тільки незначне підвищення температури. Відтоді ми були в лікарні разом, удвох нам було веселіше”.

“Чи було мені страшно, коли я дізналася, що захворіла? За себе – ні, більше турбувалася за близьких. І сильно переживала за здоров’я людей, з якими контактувала напередодні. Одразу всіх попередила про свій діагноз і дуже раділа, що ніхто з них не захворів”.

“Я досі не можу зрозуміти, яка кнопка ліфта або дверна ручка «подарували» мені вірус, досі почуваюся винною перед близькими, які страшенно за мене переживали. Тому благаю – не розслаблюйтеся передчасно! Навіть якщо ви впевнені в силах свого організму, поруч є люди, які, на жаль, можуть не впоратися. Піклуючись про себе, ви піклуєтеся про всіх”, – підкреслила Зеленська.

Нагадаємо, що син президента України Володимира Зеленського Кирило перехворів на COVID-19. Син разом з Оленою Зеленською пройшов самоізоляцію та лікування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram