Фото: Миколаївська міська рада

Олександр Сєнкевич представив проєкти будівництва яхтових марин у Миколаєві

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич виступив на першому економічному Литовсько-Миколаївському форумі, де презентував проекти будівництва двох яхтових марин в Миколаєві.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської мерії.

Захід відбувся 15 вересня після відкриття в Миколаєві Почесного Консульства Литовської Республіки. Форум присвятили питанням економічного, промислового та інвестиційного потенціалу Миколаївської області та Литовської Республіки.

Під час свого виступу мер Олександр Сєнкевич презентував ідею будівництва у Миколаєві двох яхтових марин. Одна з них має розташовуватись біля Варварівського мосту. Проект передбачає будівництво торговельно-розважального комплексу та облаштування набережної.

Фото: Миколаївська міська рада

Торговельно-розважальний комплекс на 8-15 поверхів має вміщувати елінги для зберігання яхт і катерів, ремонтні майстерні, паркінг для автомобілів, фітнес-клуби, офісні приміщення, виставкові зали, торговельні приміщення та готель. На набережній поруч із комплексом передбачаються фонтани, дитячі майданчики для дітей, амфітеатр та зелені зони.

Фото: Миколаївська міська рада
Фото: Миколаївська міська рада

Другу яхтову марину заплановано розташувати у Мікрорайоні Ліски-2. Проект передбачає готельний комплекс, елінги для зберігання яхт і катерів, видовий майданчик з лавками та навісами, зелені зони та дитячі майданчики.

Серед очікувань від будівництва яхтових марин, Олександр Сєнкевич назвав залучення інвестицій до міста, створення річкової інфраструктури, збільшення туристичного потоку, розвиток підприємництва. Також названі проекти дозволять створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджету.

Нагадаємо, у Миколаєві відкрили Почесне Консульство Литовської Республіки. Це перше дипломатичне представництво, що розпочало свою роботу в нашому місті за часів незалежності України.

Як відомо, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім заявив, що готовий допомогти відкрити бізнес тому, хто забезпечить в області 500 нових робочих місць.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram