На ліквідацію стихійних звалищ ми витрачаємо половину бюджету ремонту доріг, – Олександр Береза

Адміністрація Центрального району щороку витрачає близько шести мільйонів гривень на ліквідацію стихійних звалищ. Для порівняння, ця сума як половина бюджету ремонту доріг.

Про це розповів Олександр Береза в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

За словами голови адміністрації Центрального району, проблема сміття залишається актуальною для Миколаєва, а стихійні звалища постійно виникають на вулицях міста. На їх ліквідацію адміністрація щороку витрачає колосальні кошти, за які можна було б відремонтувати три-чотири ділянки доріг.

У цьому році в бюджеті адміністрації Центрального району передбачено 6 млн гривень на ліквідацію стихійних звалищ, а на ремонт доріг – 12 млн. Порівняйте ці цифри! – обурюється Береза.

Читайте також: Олександр Береза з колегами вакцинувались від COVID-19

В ефірі програми “Діалог” Олександр Береза згадав випадок в Ракетному Урочищі, коли жителі організували сміттєзвалище просто біля дитячого садка. При цьому, мешканці приватного сектора мають самостійно укладати договори про вивезення відходів із надавачами цієї послуги. Адміністрації районів не виконують таких функцій.

У моєму розумінні, влаштувати смітник біля дитячого садочка – це відсутність взагалі елементарної культури, – вважає Олександр Береза.

Раніше, начальник управління освіти Ганна Личко розповіла, які школи в Миколаєві перепрофілюють у ліцеї.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930