Бомбардування та артобстріли військ РФ пошкодили 300 будівель у Миколаєві, ще 30 – зруйновані повністю.
Про це Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів нардепові Олексію Гончаренко, який нещодавно відвідав область.
Раніше у окупантів була така тактика. Вони виїжджали з настанням темряви, наближалися до міста і обстрілювали місто з Херсонської області РСЗВ та касетними снарядами. А переважно попадання відбувалися по житлових будівлях.
Близько 300 будівель у нас сьогодні зруйновано частково і 30 зруйновано повністю. Вони не підлягають відновленню або ремонту. Після війни їх треба буде відновлювати, – сказав Олександр Сєнкевич.
За його словами, у місті здебільшого повністю зруйновано приватні будинки, бо російські війська обстрілювали околиці.
Крім цього, мер додав, що під час всіх обстрілів ушкоджувалися комунікації.
Після кожного бомбардування вони влучають у якісь підстанції чи сітки водоканалу. І щоранку наші служби, як мурахи, починають із того, що відновлюють електро-, газо- та водопостачання, – зазначив Сєнкевич.
Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




