Окупанти поранили українського військового в зоні ООС

У зоні операції Об’єднаних сил внаслідок обстрілів з боку російських окупантів 9 вересня український військовий зазнав вогнепальне поранення .

Про це у Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС.

Сьогодні, 9 вересня, збройні формування Російської Федерації вдалися до чергового порушення режиму припинення вогню та здійснили обстріли позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”. В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав вогнепальне поранення, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вівторок увечері, 7 вересня, на Донбасі бойовики грубо порушили “тишу” та норми “Женевських конвенцій” 1949 року – дистанційно замінували позиції українських військовослужбовців.