Наразі відбувається розмінування.
Віце-мер Очакова Олексій Васьков повідомив, що російські окупанти обстріляли місто.
Зараз нас трохи злякали. Не забувайте про уважність, зараз на території міста є вибухонебезпечні речі.
Прохання, не піднімайте їх із землі, не підходьте, не чіпайте, будьте обережними і буде все добре, – сказав він.
Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




