Окупанти на сході України стріляли з кулеметів та СПГ

Протягом поточної доби, 30 серпня, зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє у Facebook пресцентр штабу ООС.

В штабі повідомили, що біля Новозванівки ворог обстріляв наші позиції зі станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Читайте також: Президент України посмертно нагородив миколаївських морпіхів, які загинули в зоні ООС

Неподалік населеного пункту Шуми російські окупанти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї. Поблизу Троїцького противник вів вогонь з великокаліберних кулеметів.

За поточну добу втрат серед військових Об’єднаних сил немає.

4 липня російсько-окупаційні війська 5 разів обстріляли позицій Об’єднаних сил. Один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил дістав поранення, несумісні з життям.

Крім цього, на початку серпня російські найманці випустили протитанкову керовану ракету по автокрану у Пісках Донецької області, який допомагав відновити пошкоджену інфраструктуру. Внаслідок ураження один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув. Ще один військовий дістав поранення.