ОБСЄ зафіксувала в суботу 29 порушень режиму «тиші»

СММ ОБСЄ зафіксувала за минулу добу 24 порушення режиму припинення вогню в Донецькій області та ще п’ять на Луганщині.

Про це повідомляється в звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ), передає Укрінформ.

У Донецькій області СММ зафіксувала 24 порушення режиму припинення вогню, в тому числі 12 вибухів невизначеного походження; майже всі порушення сталися в районах поблизу Донецької фільтрувальної станції (ДФС, 15 км на північ від Донецька), – йдеться в звіті.

Нагадується, що за попередній звітний період в Донецькій області було зафіксовано 38 порушень режиму припинення вогню.

У Луганській області Місія зафіксувала 5 вибухів невизначеного походження в районах південно-південно-захід від н. п. Голубівка (кол. Кіровськ, непідконтрольний уряду, 51 км на захід від Луганська), – повідомили в СММ.

За попередній звітний період в цій області не зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню.

Окремо наголошується, що спостерігачі місії продовжували фіксувати бойовиків з зовнішніми пов’язками «СЦКК» на ділянках розведення сил і засобів.

На ділянці розведення в районі н. п. Станиця Луганська (підконтрольна уряду, 16 км на північний схід від Луганська) команда СММ бачила 4 членів збройних формувань (з зовнішніми пов’язками з написом «СЦКК») на південь від нового прольоту моста у Станиці Луганській, – йдеться в звіті.

Крім того, неподалік блокпоста збройних формувань РФ на південь від ділянки розведення в районі Золотого спостерігачі бачили п’ятеро членів російських збройних формувань (з зовнішніми пов’язками з написом «СЦКК»). При цьому, троє з них у супроводі ще трьох людей у ​​захисних костюмах пройшли вглиб ділянки розведення до місця приблизно в 350 метрів на північ від її південного краю, а потім повернулися.

Нагадаємо, від початку перемир’я на Донбасі 27 липня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала понад 2,5 тисяч порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram