Веллінгтон, Нова Зеландія. Фото: pixabay.com

Нова Зеландія скасовує карантинні заходи: країна поборола коронавірус

У Новій Зеландії з 9 червня будуть скасовані усі карантинні заходи. У країні не залишилось жодного активного випадку COVID-19.

За словами прем’єр-міністра Нової Зеландії Джасінди Ардерн, карантинні заходи будуть діяти тільки на прикордонних місцях.

Наші колективні результати, я думаю, говорять самі за себе. Ми виконали головну задачу – зберегли один одного в безпеці. Наразі у нас є впевненість у тому, що ми перемогли коронавірус”, – цитує слова Ардерн TheGuardian.

Ардерн підкреслила, що впродовж останніх 12 днів у країні не було госпіталізовано хоча б одного хворого з COVID-19. Також приємними ознаками перемоги над хворобой стало те, що з моменту останньої передачу інфекції між людьми минуло 40 днів, а остання самоізоляція контактних людей завершилась 22 дні назад.

Читайте також: ВООЗ змінила свої рекомендації по носінню масок

Щодо зняття обмежень, то у Новій Зеландії з 9 червня без обмежень буде відбуватись роздрібна торгівля, робота готелів, громадського транспорту, а також проведення різноманітних заходів. Із обмежень залишаться лише перетин кордону – на територію країні зможуть в’їхати лише громадяни Нової Зеландії та їх найближчі родичі.

За час пандемії коронавіруса у Новій Зеландії було зафіксовано 1 504 випадків зараження. Від хвороби померло 22 особи, усі інші успішно вилікувались.

Нагадаємо, що усього з початку епідемії COVID-19 виявили у 6 мільйонів 981 тисячі 974 осіб, з них 402 241 померли і 3 мільйони 413 тисяч 349 одужали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram