ФОТО: АСПІ

Нова вартість харчування дітей у закладах освіти Миколаєва на 2021 рік

У середу, 28 жовтня, виконком міської ради встновив граничні норми коштів для харчування дітей у закладах освіти на 2021 рік.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

З 1 січня норми коштів на день для харчування вихованців дитсадків складуть:

Фото: нові норми

Граничні норми для закладів дошкільної освіти, безоплатне гаряче харчування яких забезпечується за рахунок місцевого бюджету, а саме для дітей дошкільних навчальних закладів з числа:

  • дітей з санаторних груп; дітей які потребують корекції фізичного або розумового розвитку;
  • дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей з інвалідністю;
  • вихованці із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • здобувачів освіти з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • дітей, батьки яких є учасниками або загинули у зоні проведення АТО/операції Об’єднаних сил (ООС), дітям з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів – безкоштовно.

У закладах дошкільної освіти із самостійним приготуванням їжі:

Фото: нові норми

У Миколаївському спеціальному навчально-виховному комплексі для дітей зі зниженим зором:

У дошкільному відділенні:

Фото: нові норми

У закладах загальної середньої освіти:

Фото: нові норми

Гранична норма коштів на день для харчування дітей у таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, спеціальних загальноосвітніх та закладів позашкільної освіти встановлено у розмірі 27,80 грн.

Здобувачі освіти з числа внутрішньо переміщених осіб чи здобувачі, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, забезпечуються безкоштовним харчуванням.

Встановлено граничну норму коштів на день для харчування дітей у закладах професійно-технічної освіти, студентів Миколаївського муніципального академічного коледжу.

Так, здобувачам освіти (учні, студенти) із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які потребують особливих умов виховання, перебувають на повному утриманні держави  норма складає 79,10 грн.

Здобувачі освіти (учні, студенти) із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, яким в установленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника; здобувачам освіти (учням, студентам)  із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 31,70 грн

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram