Нова пошта встановлює примірочні у відділеннях

Нова пошта успішно протестувала примірочні і планує встановити їх у всіх своїх відділеннях

Пілотний проєкт було запущено восени і він охопив 50 відділень Києва, Львова, Одеси, Харкова та 15 обласних та районних центрів. Для пілоту компанія обрала відділення з різних регіонів України, які мали потрібну площу, щоб детальніше вивчити клієнтський досвід, пише Рубрика.

Читайте також: “Нова пошта” оновила тарифи на 2022 рік

Усі примірочні Нової пошти обладнані вішалками для одягу, стільцем та дзеркалом у повний зріст. Вони розташовуються у клієнтській зоні відділень. 

Як скористатися?

Перед оплатою посилки з одягом або взуттям у відділенні, клієнт може поміряти речі у примірочній. Попередньо оператор перевірить вміст відправлення і кількість речей у ньому.

На примірку можна взяти не більше однієї речі одночасно. Якщо усе підійшло, клієнт оплачує посилку, якщо ні – оформлює відмову.

Читайте також: Новій пошті скасували штраф на понад ₴325 мільйонів

У жовтні стало відомо, що група компаній «Нова пошта» запускає власну авіакомпанію, яка здійснюватиме доставку міжнародних вантажів. Авіакомпанія отримала назву Supernova Airlines («Супернова Еарлайнз»). Вона матиме власний флот та підпорядковуватиметься компанії Нова пошта Глобал.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram