Фото: Сensor.net.ua

Нідерланди можуть долучити Україну до позову проти РФ у справі МН17

Нідерланди розглядають можливість залучення інших країн до свого позову проти Росії у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) щодо справи по збиттю рейсу MH17 над Донбасом в липні 2014 року.

Про це повідомив посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов пише hromadske.

Дуже важливо, що ініціюючи міждержавний спір, Нідерланди виступають від імені усіх загиблих та їхніх родичів. Нідерландська сторона також розглядає можливість долучення інших держав до цього процесу. Зокрема, держав-членів ОСГ та держав, громадяни яких загинули внаслідок збиття літака, — зазначив Всеволод Ченцов.

В Об’єднану слідчу групу (JIT) – міжнародний орган, який веде розслідування трагедії MH17 – крім Нідерландів, входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії і України.

Посол також зазначив, що Україна ухвалюватиме рішення про долучення до нідерландського позову, виходячи з розгляду справи «Україна проти РФ» у Міжнародному суді ООН і міждержавного позову проти Росії в ЄСПЛ, ініційованого Україною раніше.

Нагадаємо, 10 липня уряд Нідерландів повідомило, що подає проти Росії позов до Європейського суду з прав людини через її причетність до збиття літака MH17 у липні 2014 року на Донбасі.

Як відомо, у Нідерландах поновили слухання у справі про збиття MH17.

Раніше повідомлялось, у тілах жертв збитого Boeing MH17 знайшли фрагменти російського «Бука»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram