Фото: «НІБУЛОН»

«НІБУЛОН» спустив на воду уже шосте судно проєкту NBL-91

Суднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) компанії «Нібулон» спустив на воду шосте несамохідне судно проекту NBL-91. Це останнє судно в другій серії даного проекту.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Першу серію цих суден із 4 одиниць суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» закінчив у 2016 році. Сьогоднішня подія означає завершення будівництва вже другої серії суден, що свідчить про успішність проєкту NBL-91, – йдеться у повідомленні.

Загальні характеристики судна:

  • довжина – 90 м;
  • ширина – 16 м;
  • висота борта – 4,2 м;
  • осадка – 2,7 м;
  • вантажопідйомність – 3 тис. тон.
Фото: «НІБУЛОН»
Фото: «НІБУЛОН»

Його призначення – виконання перевезень генеральних  та навалювальних вантажів у будь-який період року усіма внутрішніми водними шляхами України. 

Варто зауважити, що «Нібулон» є найбільшим споживачем металопродукції суднового призначення. У 2019 ССЗ «Нібулон» переробив 6,44 тис. тон металу, з яких близько п’ять тисяч пішло на будівництво корпусу і люкових закриттів Nibulon Max. У 2020 році компанія планувала використовувати приблизно шість тис. тон металопродукції.

Нагадаємо, 20 листопада минулого року, на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» спустили на воду буксир проєкту 121М під назвою NIBULON-15.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram