Незаконні врізки, ливнівка на Малій Морській та підготовка до зими: підсумки брифінгу Віталія Шевченка

У міськраді підбили підсумки роботи за рік комунального підприємства «ЕЛУ-Автодоріг». Під час брифінгу директор компанії Віталій Шевченко розповів, якими досягненнями пишаються найбільше, що планують зробити найближчим часом і як готують місто до зими.

Про йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

У зоні відповідальності КП «ЕЛУ-Автодоріг» обслуговування мостів та штучних споруд міста, мережі зливових комунікацій та доріг. Одним із основних досягнень цього року вважають повне обстеження зливового каналу на вулиці Мала Морська. Щоразу після дощу ця частина проспекту Центрального перетворюється на миколаївську Венецію – машини по вікна стоять у воді, а люди не можуть перейти дорогу.

Ми залучили компанію, яка зробила повну відеозйомку кожного квадратного метра цього каналу. В результаті знайшли ряд проблем і з’ясували, чому ця вода не йде. Переріз каналу був настільки був зменшений настільки, що він вже фізично не здатен був справлятися зі зливами, – розповів директор КП «ЕЛУ-Автодоріг» Віталій Шевченко.

Зараз це питання вже вирішують і обіцяють, протягом шести місяців проблему вирішать і «заливати» вже не буде. Також працюють над продовженням гілки зливової мережі на вулиці Озерній.

Там зараз гілка протяжністю близько 150 метрів, з новими відводами та колодязями. Підрядник робить ще й нову дорогу. Це повністю нові магістралі, що будуть відводити воду з усієї вулиці. Ми вважаємо, що вони зможуть практично на 80-85% розвантажити Озерну від води навіть за умов сильних потоків, – додав Віталій Шевченко.

Також «ЕЛУ-автодоріг» продовжує боротися з незаконними врізками у зливову каналізацію. За останні три тижні в місті виявили 7 таких приєднань до загальної системи. Більшість мешканців навіть не підозрювали про порушення. Їм просто не пощастило, бо потрапили до майстрів-непрофесіоналів. Деякі врізки неможливо виявити одразу, їх доводиться ліквідовувати під час ремонтних робіт колектора.

Є і підприємства, які зливають в ливнівку незрозуміло що. Знайшли, зламали, зараз подали справу в природоохоронну прокуратуру, нехай далі розбираються. Ми зі свого боку не маємо права штрафувати, можемо лише знайти врізку та ліквідувати. А вже районні адміністрації, природоохоронна прокуратура займаються цим далі і вирішують, карати чи ні. Також вони з’ясовують, знала про таке правопорушення людина чи навіть не здогадувалася, – підсумував директор КП «ЕЛУ-Автодоріг».

Готується місто й до зими. Для обробки доріг у мороз підприємство вже закупило 3200 тон солі та 4000 тон суміші з солі та піску. Сипатимуть це добро на вулиці 11 машин, ще 12 – розчищатимуть дороги під час снігопадів і за потреби допомагатимуть водіям вибратися із заметів.

Нагадаємо, «ЕЛУ автодоріг» прокладає нову магістраль каналізаційних дощоприймачів на Намиві.

Раніше повідомлялося, директор КП «ЕЛУ автодоріг» Віталій Шевченко розглядає можливість модернізації понтонного мосту, в результаті якої ним зможуть їздити автомобілі.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31