ФОТО: Преступности.НЕТ

Невідомий пригрозив підірвати офіс миколаївської ЛГБТ-спільноти та розстріляти тих, хто вижив

Вдень у понеділок, 28 грудня, в поліцію надійшло повідомлення про нібито замінування офісу в будівлі по вулиці Потьомкінська, 110/5.

Інформацію про це «Преступности.НЕТ» підтвердили у відділі комунікації Нацполіціі в Миколаївській області.

Повідомлення про нібито замінування надійшло в поліцію днем. За адресою спрямовані оперативні служби: поліція, рятувальники, вибухотехніки і медики. Поліція перевіряє територію на наявність вибухонебезпечних предметів.

Станом на 14:50 вибухотехніки і сапери обстежили територію – вибухонебезпечних предметів не виявили.

Про замінування офісу ЛГБТ повідомила спільноти «Ліга». На електронну пошту організації прийшло повідомлення.

Я збираюся вбити вас усіх бомбою. Представники ЛГБТ-спільноти, звертаюся до вас від імені білого населення Німеччини. У відповідь на ваш прогресивний наступ на нашу країну я прийняв рішення відповісти одиничним расовими терором. У зв’язку з цим доставив і заклав саморобний вибуховий пристрій за адресою: Миколаїв, 54001, вул. Потьомкінська, 110/5. Я збираюся підірвати бомбу під будівлею, щоб убити якомога більше людей, потім прибути на місце і відкрити вогонь з автоматичного карабіна. Я впевнений, що день початку моєї боротьби увійде в історію вільної білої Європи як початок звільнення від ліволіберального гніту і порятунку білої раси, – сказано у листі.

Нагадаємо, 12 листопада, в поліцію на спецлінію 102 надійшло повідомлення про замінування будівлі Миколаївського апеляційного суду. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram