Фото: ZN.ua

НАЗК: нардеп від «Слуги народу» шість раз виграв в лотерею

Заступник глави комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, нардеп від «Слуги народу» Максим Павлюк задекларував 1,9 мільйона гривень виграшу від шести різних фірм.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані його електронної декларації на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Максим Павлюк 26 січня отримав 446 тисяч 858 гривень виграшу від фірми «АйЛОТ», 249 тисяч гривень – від «Західний трейд», 373 тисячі гривень – від «Київський трейд».

А також 249 тисяч гривень від «Дніпровський трейд», 373 тисячі гривень – від “Прикарпатський трейд» і 249 тисяч гривень від «Подільський трейд».

Повідомляється, що як вид даного доходу в декларації вказана виплата частини виграшу.

Разом з тим, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОП і громадських формувань, одним з видів діяльності фірми «АйЛОТ» вказана «організація азартних ігор», а п’ять інших – “організація інших видів відпочинку та розваг”.

Нагадаємо, у січні 2021 року, народний депутат Жан Беленюк та борець греко-римського стилю виграв змаганнях у Загребі (Хорватія).

Раніше повідомлялось, 20 січня, Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру колишнього шоумена та чинного депутата від “Слуги народу” Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram