Фото: Alex Brandon / AP

Наступні 48 годин будуть критичні для хворого коронавірусом Трампа, – ЗМІ

Президент США Дональд Трамп, який лікується від коронавірусу, очікує критичні 48 годин лікування.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело, знайоме зі станом здоров’я Трампа.

Життєво важливі функції президента за останні 24 години дуже тривожні, і наступні 48 годин будуть критичні з точки зору догляду за президентом. Ми все ще не перебуваємо на чіткому шляху до повного одужання, – сказано в повідомленні.

The Associated Press також зазначає, що Трампу знадобився кисень після госпіталізації. Кисневу терапію президент США, за інформацією видання, отримував і будучи в Білому домі.

Перед цим особистий лікар Трампа доктор Шон Конлі на прес-конференції заявив, що «сьогодні вранці президент відчуває себе дуже добре» і не відчуває труднощів з диханням.

Він додав, що серце, нирки і печінку президента функціонують нормально, проте лікарі уважно стежать за станом президента. Тим часом в Twitter-акаунті Трампа з’явилося повідомлення з подякою лікарям військового госпіталю імені Уолтера Ріда, де він зараз перебуває. Трамп написав, що відчуває себе добре.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1312442195509563392

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що президента США Дональда Трампа доставили у лікарню менш ніж через 24 години після позитивного результату тесту на коронавірус.

Раніше повідомлялось, у головного тренера та половини складу МБК «Миколаїв» виявили захворювання на коронавірус, тож команда пішла на самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram