ФОТО: facebook.com/annasteshenko

Нардеп засвітила в Раді сумочку за 10 тисяч доларів

Народний депутат України з групи “Довіра” Лариса Білозір засвітила у Верховній Раді сумочку, вартість якої стартує від 10 тисяч доларів. 

Журналіст Анна Стешенко опублікувала на своїй сторінці в Facebook фото депутата і розповіла, що такі сумки – це дуже вигідне вкладення.

Щоб придбати таку сумку, як відомо, необхідно чекати кілька років. Однак якщо дуже хочеться, то можна придбати стару за 10,572 євро. Як повідомляв Forbes, минулого року саме сумки Hermès назвали в списку дуже вигідних вкладень. Ціни на ці pre-owned сумки ростуть з кожним роком. Тільки за останні десять років на 108%, – написала Стешенко.

Лариса Білозір відповіла, що цю сумку вона давно вже купила у Вінниці за 7 тисяч гривень. Начебто, це не оригінал, а підробка. До того ж показала фото чеку.

https://www.facebook.com/annasteshenko/posts/3189547057807193

За декілька годин на сторінці журналістки з’явився ще один пост, у якому Стешенко розписала ще декілька дорогих речей, у яких Білозір з’являлась під час різних подій, з питанням “на ці речі також знайдеться чек?”.

Переглянувши фото з FB сторінки депутата, виникає ще більше питань:

Локація – біля парламенту, в руках дуже впізнавана сумка YSL за 1.710 євро.

Сидячи в сесійній залі. В тон білого піджака поруч культова сумка Dior, впізнавана по ручкам і кріпленням. Вартість цієї не новою моделі і навіть pre-owned – більше 2 тис.євро.

Зустріч з виборцями в піджаку Balmaine, в моделі, яка вже давно на знижку, але в ціні майже за 2 тис. Євро.

«Проводжаючи літо». Футболка Zimmermann. Початкова вартість – 1.700 євро, зараз по знижці за 850 євро.
Все це теж копії? Якщо на Hermès так швидко знайшовся чек, на ці речі в стилі «все по 30 грн» теж є?

https://www.facebook.com/annasteshenko/posts/3190058171089415

Нагадаємо, починаючи з 4 вересня, у Маріїнському палаці, який є центральною резиденцією президента України, дозволять проводити екскурсії. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram