Гео Лерос / Фото: Dw.com

Нардеп Лерос опубліковав записи розмов Тищенка зі “смотрящим за Києвом”

Народний депутат Гео Лерос оприлюднив шматки записів розмов, які, за його твердженням, вказують на те, що президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак покривають корупційні дії Дениса Комарницького у Києві.

Відповідні записи розмов Гео Лерос опублікував у своєму відеоблозі на Youtube, пише “Українська правда”.

За словами Лероса, колишній співголова фракції “Блоку Леоніда Черновецького” в Київраді Комарницький, якого скандальний нардеп називає “головним корупціонером у Києві”, говорив по гучному зв’язку з Миколою Тищенком – кумом голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Нібито Комарницького вдалося підслухати навіть у лазні після обшуків у нього в липні. Прослушку в лазні, за словами Лероса, встановили СБУшники, які розслідують “корупцію Кличка”.

Імовірно, саме ці записи Лерос намагався увімкнути у Верховній Раді 30 вересня перед тим, як заявити, що нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко та Денис Комарницький готують на нього напад.

Комарницький пов’язаний зі Степаном Черновецьким – сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького та власником IG бизнес-центру, нагадує Гео Лерос.

За словами Лероса, “банда смотрящих голови Офісу президента орудує під дахом Зеленського”.

У відеоблозі Нардеп показує монтаж фраз. Нібито Комарницький каже ймовірно Тищенкові: “Я боєць стійкий. Вони мене дестабілізувати пробували. Я навіть на Лук’янівці два місяці був, вони навіть вирок вп*здячили… Такого у мене ніколи не було: щоб якась собака подивилася в нашу сторону – а ми по кутах розбіглися… Їм із нами не пощастило. Вони не тих кусають. Все, Коль. Все заберемо. Ось ти подивишся”.

І інша фраза (можливо, вирвана з контексту – УП): “Він розраховує його отримати, а він його не отримає при нашій владі. Тому що це все, бл*дь, украдено”.

Голоси, що приписуються Комарницькому й Тищенку, також обговорюють зниклі ванти, які були закуплені для будівництва Подільсько-Воскресенського моста.

Ще нібито Комарницький каже комусь із фракції СН, що “справа долетіла до Першого, слава Богу, і Андрій включився”. При цьому він пропонує створити депутатську групу, яка буде підтримувати Зеленського.

Читайте також: Ситуація з антикорупційними органами несе загрози безвізу та ряд покарань, – експерт

Пряма мова Лероса: “У Комарницького провели обшуки, пов’язані з корупцією на Воскресенському мосту (навколо його будівництва – ред.). Він зв’язується зі своїм партнером Тищенком, який загасив цю справу за допомогою Зеленського і Єрмака. За що “смотрящий” йому дуже вдячний.

Більше Комарницького ніхто не чіпає. З МВС порішав “перший”, а в СБУ рулить подільник Комарницького – товариш Наумов, начальник внутрішньої безпеки СБУ. Відомо, що начальнику київської СБУ Головашу він взагалі віддає відсоток від усіх бюджетних платежів. Тому сумки в СБУ Комарницький завозить на оперативному авто СБУ – прямо у двір Служби безпеки”.

Нагадаємо,  головний редактор газети “Бульвар Гордона” Дмитро Гордон заявив, що Президенту України Володимиру Зеленському не вдалося привести до влади якісних політиків, тому на найближчих місцевих виборах на партію “Слуга народу” чекає крах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram