Фото: KORRESPONDENT.net

Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна і Порошенко через два місяці після трагедії у Дебальцево

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив запис розмови людей з голосами схожими на голоси п’ятого Президента України Петра Порошенка та президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Аудіозаписи вони оприлюднили під час прес-конференції у четвер, 9 липня.

За словами Андрія Деркача, розмова відбулась 30 квітня 2015 року. Через два місяці після трагедії в Дебальцево.

Спочатку обидва президенти нібито обговорили можливість введення миротворців на окуповану територію Донбасу. У цій розмові Порошенко нібито розповідав Путіну, що західні партнери вважають цю ідею «російською пасткою» і взагалі, що введення миротворців «великого ентузіазму» у західних партнерів не викликає. У відповідь на це нібито Путін доручив обговорити це на зустрічі міністрів закордонних справ обох країн.

Після цього нібито Порошенко запропонував, щоб представники Росії, ОБСЄ і України напередодні засідань в Мінську збиралися і обговорювали порядок денний і виходили з цих переговорів з «конкретними результатами».

Далі Порошенко нібито привітав Путіна з прийдешнім Днем праці, після чого президенти нібито почали говорити про ордени і медалі, які планують роздавати. В кінці розмови людина з голосом Путіна запитав Порошенко про ситуацію всередині країни і як він з цим справляється, а наостанок попрощався: «Обіймаю. До побачення”.

Як відомо, 19 травня депутат Верховної Ради Андрій Деркач оприлюднив аудіозаписи, на яких, за його твердженням, записана розмова колишнього президента України Петра Порошенка з Джо Байденом і тодішнім держсекретарем США Джоном Керрі. Серед інших тем в розмовах людей на плівці згадується і відставка Шокіна. У той час його відомство займалося розслідуванням діяльності в Україні компанії Burisma, в якій працював син Байдена Хантер Байден. На іншому записі людина з голосом, схожим на голос Байдена, стверджує, що умовою для надання 1 мільярда доларів кредитних гарантій Україні є зміна генерального прокурора і уряду.

Нагадаємо, печерський суд Києва втретє намагається обрати запобіжний захід Петру Порошенку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram