Напередодні Дня закоханих у Миколаївському зоопарку придумали незвичний спосіб розпрощатися з колишніми

У Миколаївському зоопарку знають, як дієво попрощатися з невдалими стосунками. Напередодні Дня всіх закоханих містянам пропонують назвати таргана або зоофобусам іменем колишнього чи колишньої і згодувати комах ящіркам та жабам.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Вперше ідея «нагодувати» милих рептилій колишнім хлопцем чи дівчиною з’явилася у працівників техаського зоопарку. Ініціатива настільки сподобалася тисячам людей, що зоопарки зі всього світу і собі вирішили долучитися.

Цього року ми приєдналися до акції «Звільни своє серце», щоб ті, хто ніяк не може викинути з серця чи голови свого таргана, нарешті наважилися це зробити і впустили в життя нове кохання», – каже директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий.

Аби нарешті відпустити минуле, у зоопарку пропонують купити таргана чи зоофобуса і дати йому ім’я того, з ким стосунки, м’яко кажучи, не склалися. У День закоханих комахи стануть смачною поживою ящіркам та жабам. Ціну колишньому коханню замовник визначає сам. Працівники розповідають, частіше замовляють чоловічі ім’я. Серед комашиного різноманіття справжні ласощі для рептилій – мадагаскарські та червоні таргани.

Комахи в нас на будь-який смак. Є мармуровий тропічний тарган, таких ми самі вирощуємо і дуже багато. Є імаго – ще маленький червоний американський тарган, – розповідає Володимир Топчий.

Замовити таргана просто – треба лише написати на електронну пошту зоопарку, вказати ім’я колишнього чи колишньої і переказати благодійний внесок. Святкову трапезу транслюватимуть на Фейсбук-сторінці, тож охочі зможуть побачити розправу з колишніми на власні очі.

Усі зібрані кошти підуть на утримання тварин, корм та інші нагальні потреби. 14 лютого не обійдеться і без вже традиційних акцій – для Валентинів та Валентин вхід безкоштовний, а закохані пари можуть придбати два квитки за ціною одного за поцілунок.

Нагадаємо, у Миколаївському зоопарку народився малюк гавкаючого оленя.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram