Як миколаївці найчастіше називали дітей в 2020-му році?

Найчастіше у 2020-му році миколаївці давали новонародженим дівчаткам ім’я Анастасія та Поліна.

Про це в програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ» розповіла начальниця Миколаївського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління юстиції (м. Одеса) Інна Ключник.

Також популярними були імена Марія, Мілана, Аліна, Діана, Анна, Аріна, Вероніка, Ксенія, Вікторія, Кіра, Єва, Софія, Злата, Дар’я і Єлизавета.

Поширеними іменами називали хлопчиків батьки: Олександр, Матвій, Давид, Володимир, Тимофій, Кирило. Ну тут є варіанти: і Кірілл (і з крапочкою і двома літерами «л») і Кирил. Тобто батькам дозволяється зараз відходити від орфографічних норм, – розповіла Інна Ключник.

Також серед хлопчиків популярними були імена: Данило, Іван, Сергій, Євген, Дмитро, Артем, Марк, Микита, Єгор, Максим, Андрій, Богдан, Ілля, Макар та Владислав.

Ми проводимо реєстрацію дітей, і тоді, коли батьки є іноземцями, тому те, що для нас є незвичним, для них це є звичними іменами, – каже Інна Ключник. – Але незвичними іменами називали дітей і батьки, які є громадянами України. От наприклад, серед хлопчиків: Імір, Агадаш, Каміль, Нектарій, Мухаммет-Еляса, Алан, Алі, Кемер, Демид, Роберт, Емір, Агакервен, Зорян, Джеміль-Данієль (тобто подвійне ім’я), Лукас, Іслам, Лукаш.

Серед дівчаток зустрічались такі рідковживані імена як Ліліана, Кая, Радоміра, Олівія, Серафіма, Лєя, Кірія, Софі, Тахміна, Єсєнія, Фатіма, Ягут, Адель, Доріана, Аміра, Ніца, Луіза, Амелія, Ясміна та Лєя.

Інна Ключник каже, зараз законодавець не забороняє називати новонароджених дітей за бажанням батьків. Однак є все ж певні виключення. Наприклад, не можна давати дитині замість імені абревіатуру, або назву якоїсь хвороби.

Нагадаємо, у Міській дитячій лікарні № 2 залишили дитину у «віконці життя». Малюка персонал лікарні виявив зранку 17 серпня.

Як відомо, у Хмельницькій області жінка народила 16-ту дитину. 4 вересня вона народила дівчинку. Дитина народилася здорова і доношена.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram