На військовій базі в околицях Кабула пребуває 12 українських громадян, які працюють за приватними контрактами.
Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, передає УНІАН.
МЗС відомо про дванадцятьох українців, які зараз перебувають на військовій базі в околицях Кабула. Наше посольство підтримує із ними зв‘язок і буде інструктувати про подальші кроки, щойно з‘явиться можливість евакуації, – повідомив речник.
Він уточнив, що це громадяни, які працюють за приватними контрактами. Наголошується, що українських військових в Афганістані немає.




