На варті служба 101: небезпеки, що несумісні з життям та здоров’ям людини

Тонка крига, чадний газ, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки – небезпеки, що несумісні з життям та здоров’ям людини. На жаль, громадяни починають розуміти та ставитись до цього більш серйозно тільки тоді, коли вже занадно пізно.

Про те як зневажаючи власною безпекою жителі нашого краю наражають себе та оточуючих на небезпеку у новому випуску програми “На варті служба 101”.

24 лютого групою водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області виявлені тіла двох чоловік, які зникли напередодні під час риболовлі на р. Південний Буг с. Бузьке Арбузинського району. Тіла знайдено за 150 метрів від берегу та транспортовано на сушу.

Читайте також: Пожежі, замети на дорогах, порятунок людей: як розпочався рік у миколаївських рятувльників

26 лютого у м. Миколаєві зареєстровано випадок отруєння чадним газом відразу двох осіб.  Рятувальники отримали інформацію від комунального некомерційного підприємства «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення отруїлись чадним газом дві особи 1986 р.н. та 1996 р.н. В стані середньої важкості постраждалих доставлено до токсикологічного відділення “Міської лікарні ШМД”.

Нагадаємо, на Миколаївщині піротехніки ДСНС знайшли і знищили дев’ять вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, їх виявив житель Вознесенська на власному городі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram