Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

На трасі «Одеса-Вознесенськ-Новий Буг» стартували ремонтні роботи: 28 км заплановано оновити

Підрядна організація ТОВ «Європейська дорожньо-будівельна компанія» розпочала капітальний ремонт траси Р-55 «Одеса-Вознесенськ-Новий Буг».

Про це інформує Служба автомобільних доріг Миколаївської області.

Компанія, що відмінно зарекомендувала себе при будівництві Кіровоградської траси тепер застосовуватиме свій досвід та професіоналізм для реанімації нового для себе маршруту, протяжністю 28 кілометрів автодороги Р-55, — йдеться у повідомленні.

Ділянку дороги від села Новомиколаївка до Нового Бугу мають відремонтувати за 1 мільярд 722 мільйона 902 тисячі 141 гривню, згідно даних порталу публічних державних закупівель.

Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Також відзначається, що дорогу Р-55 відбудовуватимуть у цементобетонному покритті. У САД Миколаївщини додають, оскільки на відміну від асфальтобетону таке покриття має ряд переваг, які особливо актуальні для південних регіонів України. Цементобетон не плавиться на спеці і більш стійкий до морозів, здатний витримувати суттєві навантаження і слугувати значно довше.

Нагадаємо, підрядна організація ТОВ «Міст Інжінірінг» приступила до робіт з облаштування опалубки і армування полотна на двох ділянках конструкції Троїцького мосту поблизу Нової Одеси.

Як відомо, 16 вересня на Миколаївщині стартували ремонтні роботи на першій ділянці об’їзної дороги. Роботи з капітального ремонту ведуться на першій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О151101 (Миколаїв-Херсон) — Любомирівка — Першотравневе — (Казанка — (Р-47)), в межах Вітовського району.

Також повідомлялося, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» цього року передбачається капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram