Фото: Владислав Невеселий / Facebook

На трасі «Дніпро-Миколаїв» почали встановлювати систему зважування фур під час руху

На трасі Н-11 «Дніпро-Миколаїв» в районі Казанки почали встановлювати інтелектуальну систему автоматичного зважування вантажівок в русі WIM.

Про це повідомив перший заступник глави Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Владислав Невеселий.

За його словами, всього в Миколаївській області встановлять п’ять таких систем автоматичного зважування.

Зараз на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв в районі Казанки ведуться роботи по установці інтелектуальної системи зважування в русі, яка допоможе зберегти дороги області від руйнування через постійні перевантажень фур і вантажівок. Всього таких систем в області буде 5. Британські представники компанії, що поставляє устаткування, завжди знаходяться на зв’язку, консультують, допомагають з установкою і діляться закордонним досвідом, — написав Невеселий.

Фото: Владислав Невеселий / Facebook
Фото: Владислав Невеселий / Facebook

У Службі автодоріг розповіли, що на сьогоднішній день виконані основні роботи, зокрема, монтаж головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту, і допоміжна конструкція, на якій розмістять шість камер трьох типів: для загального огляду, визначення номерів і кругового огляду.

Нагадаємо, 5 лютого Служба автомобільних доріг в Миколаївській області почала ремонт покриття на Південнобузькому (Варварівському) мосту.

Раніше повідомлялось, 2 лютого, підрядники розпочали поточний ремонт дорожнього покриття на Інгульському мосту в Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram