На проспекті Миру оновили тротуар

На проспекті Миру – від площі Перемоги до Миколаївського залізничного вокзалу – повністю завершили оновлення тротуару.

Про це повідомили у департаменті ЖКГ.

Стан покриття на цій ділянці, якою користується велика кількість городян та гостей міста, лишав бажати кращого. Виправляти ситуацію Департамент ЖКГ взявся минулого року і сьогодні об’єкт завершено, – зазначили у пресслужбі департаменту.

Фото: Департамент ЖКГ
Фото: Департамент ЖКГ

Тротуар застелили плиткою. При цьому, відремонтували не лише саму пішохідну зону, а й доріжки до житлового масиву.

Нагадаємо, біля Центрального ринку прибрали 7 незаконних кіосків. Жоден з їхніх господарів не мав дозвільних документів.