На проспекті Миру – від площі Перемоги до Миколаївського залізничного вокзалу – повністю завершили оновлення тротуару.
Про це повідомили у департаменті ЖКГ.
Стан покриття на цій ділянці, якою користується велика кількість городян та гостей міста, лишав бажати кращого. Виправляти ситуацію Департамент ЖКГ взявся минулого року і сьогодні об’єкт завершено, – зазначили у пресслужбі департаменту.


Тротуар застелили плиткою. При цьому, відремонтували не лише саму пішохідну зону, а й доріжки до житлового масиву.
Нагадаємо, біля Центрального ринку прибрали 7 незаконних кіосків. Жоден з їхніх господарів не мав дозвільних документів.




