Морська міна у Чорноморську / Фото: IT-3

На пляжі Чорноморська знайшли міну

29 серпня, у курортному місті Чорноморськ в морі виявили міну часів Другої світової війни, після чого багатолюдний пляж оточили і витягли снаряд з води.

Небезпечну знахідку вдалося виявити абсолютно випадково – водолази наткнулися на неї при тренувальному зануренні на центральному пляжі міста, повідомляє місцеве видання IT3.

На місце відразу ж викликали співробітників служби порятунку. Саму територію пляжу, на якому у вихідний день відпочивало велика кількість людей, оточили. Пляжників і перехожих в окрузі 500 метрів в терміновому порядку вивели із зони небезпеки.

Піротехніки вилучили морську міну на берег, завантажили в спеціальний автомобіль і з дотриманням всіх заходів безпеки транспортували в місці проведення знешкодження. Невдовзі міну знешкодили шляхом контрольованого підриву.

Нагадаємо, у період із 4 по 8 травня миколаївські рятувальники знешкодили 33 артилерійські снаряди різних калібрів та 7 підривників, які виявили в акваторії Чорного моря.

Нещодавно повідомлялось, у Березнегуватському районі місцевий житель натрапив на авіабомбу.

Як відомо, піротехніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення в Миколаївській області виявили на території Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія» чотири артснаряди часів минулих воєн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram