Баржа. Фото - agrotimes.ua

На Одещині спустили на воду найбільшу баржу України

ТОВ «СП “Дунайсудносервіс” та ПрАТ “Дунайсудоремонт” в Ізмаїлі Одеської області завершили будівництво 128-метрової баржі вантажопідйомністю 6 тис. тонн для Світловодського річкового терміналу на Дніпрі, що входить в холдинг “Агровіста”.

Про це повідомляє Agrotimes з посиланням на Порты Украины. Баржа проекту D-6000, що отримала ім’я Dnipro-AV-01, відноситься до типу “річка-море” і призначена для перевезення зернових вантажів, для чого оснащена люками і відповідними механізмами.

Наявність двох трюмів сумарним об’ємом 8 тис. кубічних метіів дозволить при необхідності перевозити одночасно дві різні партії вантажу. Нова баржа дозволить збільшити місткість власного флоту “Агровісти” майже вдвічі.

Читайте також: На острові Березань археологи знайшли монети, які чеканили в Ольвії

“Ми побудували термінал, оборот якого складає близько 250 тис. тонн на рік. Ми раніше придбали флот, стали судноплавною компанією і перевозимо порядку 120-140 тис. тонн на рік. Зараз у нас є 2 буксира і 4 баржі загальною вантажопідйомністю 8 тис. тонн. Сьогодні до нашого сімейства приєдналася ще одна баржа вантажопідйомністю 6 тис. тонн. Тобто, тепер ми маємо майже 14 тис. тонн тоннажу”.

“Цей тоннаж нам дозволить, перш за все, обслуговувати наш власний вантажопотік, який формується на Світловодському річковому терміналі. І не тільки на Світловодському, а також ми готові працювати і на інших терміналах по Дніпру”, – розповів Юрій Скічко, директор Світловодського річкового терміналу, співзасновник холдингу “Агровіста”.

Нагадаємо, що у Києві до 2025 року хочуть побудувати аеропорт для дронів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram