ФОТО: Telegram

На найбільшій в Україні Запорізькій ТЕС сталася аварія

Жителі міст Енергодар та Дніпрорудне увечері 3 лютого залишилися без електропостачання та води через аварію на Запорізькій ТЕС.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов у Facebook.

Сьогодні близько 19:27 весь Енергодар, а також сусідні населені пункти, зокрема і місто Дніпрорудне, залишились без електропостачання. За попередньою інформацією, до цього призвела аварія на ЗаТЕС ДТЕК. Всі блоки теплової станції сіли на “нуль”. Що саме стало причиною аварії – на цей час ЗаТЕС офіційноі інформації все ще не надала, – зазначив він.

За словами Орлова, через пів години електропостачання в місті почало частково відновлюватися.

Медико-санітарна частина працює в штатному режимі, пацієнти забезпечені всім необхідним. В штатному режимі працює і Запорізька АЕС – про це повідомив начальник зміни АЕС. Щойно отримаю повну інформацію про причини аварії на тепловій станіі, одразу ж повідомлю, – додав він.

Читайте також: У Миколаївській області горів житловий будинок

Водночас депутат Енергодарської міської ради Анатолій Анохін зазначив, що зникло також і водопостачання в Енергодарі. 

За всіма ознаками – серйозна аварія на самій ЗаТЕС. Може бути навіть з зупинкою блоку/-ів. Гул, який всі чули, – аварійний скид пару на ТЕС. Наскільки все серйозно – ніхто нічого сказати не може. Мобільний зв’язок перевантажений. Води немає – зупинилися насоси. Наразі – це все,  – повідомив депутат.

За даними Укренерго, всі блоки Запорізької ТЕС не працюють через аварію.

Нагадаємо, засновниця компанії «Епіцентр К» Галина Герега заявила, що згорілий у Первомайську торговий центр планують відбудувати, а працівників найближчим часом переведуть на інші комплекси, щоб зберегти робочі місця. Вціліло усього 10% будівлі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram