На Миколаївські школи чекає державний аудит

Протягом минулого – на початку поточного року чотири Миколаївських школи пройшли державний аудит. Днями завершилась перевірка і в Миколаївській ЗОШ №31.

Про це повідомляє кореспондент ТРК «МАРТ».

Інституційний аудит тривав протягом тижня. Перевірку проводила державна служба якості освіти як позачергову, адже 31-ї школи не було в плані на цей навчальний рік. Аудит ініціювала керівник закладу Аліна Архіпова.

Я поспілкувалась, порадилась із нашою спільнотою – членами нашого колективу і ми прийшли до висновку, що треба скористатись цією нагодою для того, щоб ми могли побачити наші процеси зовнішніми експертами, які протягом всього тижня нам надавали дуже корисні рекомендації. І не тільки мені як управлінцю, а й вчителям і тим, хто постійно працював з нашими експертами, постійно мали таку підтримку і допомогу, — розповіла Аліна Архіпова.

Інституційний аудит – це один з механізмів, що підкаже керівництву яким шляхом надалі розвиватись школі. Для цього у навчальному закладі працювала експертна група. Оцінювання діяльності навчального закладу здійснюється за чотирма напрямками: освітнє середовище, система оцінювання учнів, педагогічна діяльність та управлінський процес, каже начальник відділу інституційного аудиту в управлінні держслужби оцінювання якості освіти Олена Колінко.

Експерти відвідували за вибором навчальні заняття, спостерігали за учнями, спостерігали за освітнім середовищем, вивчали документацію, проводили інтерв’ю з директором, заступником директора, психологом, лідерами учнівського самоврядування. Проводили анкетування учасників освітнього процесу і це дуже важливе дослідження, що допомагає експертам побачити школу саме їх очима: очима учнів, батьків та педагогів, — каже Олена Колінко.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки України рекомендувало керівникам навчальних закладів перевести школярів на дистанційну форму навчання через погіршення погоди та морози.

Раніше повідомлялося, міністр освіти та науки Сергій Шкарлет назвав фейком інформацію про обов’язкове викладання християнської етики в школах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram