На Миколаївщині суд виправдав підозрюваного у згвалтуванні 17-річної дівчини.
Про це йдеться у повідомлені пресслужби Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області.
У Очакові суд виправдав 15-річного хлопця, який зґвалтував 17-річну дівчину.
Вони вдвох перебували на території санаторно-курортних закладів по вулиці Курортній. Зловмисник вдарив жертву у обличчя – він бажав зґвалтувати дівчину та подолати її опір. Від удару жертва втратила свідомість. Скориставшись безпорадним станом дівчинки, хлопець зґвалтував її та втік.
Йому інкримінували порушення ч. 3 ст. 152 КК України. Суд визнав хлопця невинуватим у вчиненні злочину та виправдав за недоведеністю того, що в діянні обвинуваченого є склад кримінального правопорушення.
Нагадаємо, в Миколаєві на базі центру з надання безоплатної правової допомоги вже два роки працює пілотний проєкт з відновного правосуддя. Протягом цього терміну його учасниками стали 28 неповнолітніх.




