На Миколаївщині працює програма підтримки закладів охорони здоров’я

Купівля нового обладнання, капітальний ремонт у лікарнях та страхування медиків – такі заходи передбачені обласною програмою підтримки закладів охорони здоров’я.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Понад 180 млн грн – загальний обсяг фінансування обласної програми підтримки закладів охорони здоров’я Миколаївської області. Любов Савчук під час онлайн-блифінгу зазначила, що обласна програма підтримки закладів охорони здоров’я складається з 8 заходів.  

Це і поточне утримання установ, це і капітальні видатки, і в частині придбання обладнання, і в частині проведення капітальних ремонтів, це є такі специфічні видатки, які стосуються ковіду”, – уточнила Любов Савчук.

Наразі в програмі, за словами Любові Савчук, також є видатки для страхування медичних працівників. Зокрема, йдеться про 4 обласні заклади охорони здоров’я та 1 резервний – Госпіталь ветеранів війни.

Окрім того, програма передбачає дофінансування харчування пацієнтів у ковідних лікувальних закладах. На випадок зупинки роботи громадського транспорту у програмі заклали кошти і на підвезення лікарів до роботи.

Нагадаємо, що Миколаївську область визначили, як жовту зону карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram