На Миколаївщині тероборона розмінувала ворожі боєприпаси

Сьогодні тероборона села Ракове разом з фахівцями ЗСУ розмінували та знешкодили боєприпаси, які російські окупанти залишили біля домівок жителів Вознесенської громади.

Про це повідомили у Телеграм-каналі Вознесенський вісник.

Боєкомплект збитого російського гелікоптера теж був знищений. Це дозволить власнику поля проводити необхідні роботи для зрощування врожаю, – зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: