ФОТО: Національна поліція

На Миколаївщині чоловік отримав умовний термін за те, що втопив у відрі двох кошенят і кішку

Жителю Миколаївської області дали два роки випробувального терміну за те, що втопив трьох тварин.

Про це свідчить відповідний вирок Первомайського міськрайонного суду, пише Преступности.НЕТ.

В кінці липня цього року житель Первомайська втопив у відрі двох кошенят, а потім дорослу кішку. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що коли відволікся, коти з’їли його їжу, яка була на столі. Це його обурило, тому він вирішив розправитися з тваринами.

Обвинувачений визнав свою провину і сказав, що шкодує про скоєне. Він розповів, що вжив заходів щодо подолання алкогольної залежності і просив суворо не карати.

Читайте також: У Миколаєві в’язень СІЗО організував “бізнес” з продажу фейкових авто

В результаті суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 299 КК України ( «Жорстоке поводження з тваринами») і призначив йому п’ять років позбавлення волі.

Одночасно суд вирішив звільнити його від в’язниці з випробувальним терміном, під час якого буде діяти ряд зобов’язань: періодично з’являтися для реєстрації в орган з питань пробації; повідомляти орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з органом з питань пробації.

Нагадаємо, в ніч з 16 на 17 листопада невідомі намагалися розкрити сейф в будівлі «Миколаївського хлібозаводу №1», в якому знаходилося більше мільйона гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram