ФОТО: АрміяInform

На Миколаївщині СБУ проведе антитерористичні навчання

24 вересня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Миколаївській області проведе планові антитерористичні навчання.

Тренування відбудуться у будівлі Миколаївського апеляційного суду, повідомляє пресслужба Управління СБУ України в Миколаївській області.

Служба безпеки України просить жителів м. Миколаїв із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, – йдеться у дописі.

Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту.

Читайте також: В Україні стартували міжнародні навчання Rapid Trident-2021

СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини, – повідомляють в управлінні.

Управління СБУ просить громадян інформувати правоохоронців у випадку:

  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів враження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

Нагадаємо, у Миколаєві за підозрою в отриманні хабаря на суму 14,5 тисячі гривень затримали головного інспектора відділу попередження надзвичайних ситуацій ДСНС в Миколаївській області — він обіцяв не штрафувати власника магазину за порушення правил протипожежної безпеки. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram