У Миколаївській області засуджений за умисне вбивство чоловік втік з психіатричної лікарні.
Про це в четвер, 26 серпня, повідомляє пресслужба поліції області.
Євген Юрійович Грек, 1987 року народження, 25 серпня самовільно покинув спеціалізований лікувальний заклад у селищі Сапетня. Його туди помістив суд, застосувавши до нього примусові заходи медичного характеру, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: На Миколаївщині поліція вилучила майже 180 кущів конопель
Прикмети: зріст 184 см, худорлявої статури, волосся темне коротке із залисинами, очі темні, губи тонкі.
Був одягнений у шорти та футболку бежевого кольору зі смужками чорного кольору і кросівки. Може носити медичну маску”.
За фактом втечі було розпочато кримінальне провадження за відповідною статтею Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у липні миколаївець під впливом наркотиків заявив у поліцію про хибне вбивство.
Також 16 серпня у Миколаєві затримали «закладчиків» наркотичних речовин.




