Фото: Командування Сил логістики ЗСУ

На Миколаївщині офіцер закрив собою сержанта під час вибуху гранати на полігоні

Під час заняття з вогневої підготовки на полігоні 25-річний офіцер Богдан Федосенко закрив своїм тілом підлеглого військовослужбовця від вибуху гранати, врятувавши йому життя.

Про це повідомляє пресслужба командування Сил логістики ЗСУ на своїй сторінці.

Під час проведення занять з вогневої підготовки – метання бойових гранат – старшого лейтенанта Федосенка призначили керівником на навчальному місці. Побачивши, що військовослужбовець кинув гранату, яка скотилася на бруствер, керівник оцінив обстановку і зреагував миттєво – відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта Романа Шубіна й закрив його собою, таким чином врятувавши життя підлеглому, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок вибуху гранати старший лейтенант отримав осколкове поранення і травми. У військовому госпіталі йому надали всю необхідну допомогу. На військовослужбовця чекає недовга реабілітація, однак він стверджує, що почувається добре і хоче повернутися до військового строю.

Читайте також: На Миколаївщині дільничний врятував чоловіка, який провалився в колодязь

Колеги офіцера Федосенка, що прибув понад два роки тому у військову частину А0598 після закінчення Військової академії Одеси, твердять про його надзвичайну відповідальність. А командування Сил логістики ЗС України внесло клопотання на ім’я головнокомандувача ЗСУ про заохочення за цей вчинок старшого лейтенанта Федосенка.

Нагадаємо, 30 грудня на Миколаївщині капрал Служби судової охорони Андрій Бєляєв врятував хлопчика, який провалився під лід.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram