Фото: Держекоінспекція Південно-Західного округу

На Миколаївщині невідомі підпалили стерню на полі

В результаті підпалу стерні в полі на Миколаївщині вогонь знищив здорові дерева та кущі в лісосмугах.

Щоб встановити причетних до правопорушення і притягнути їх до відповідальності, Держекоінспекція Південно-Західного округу звернулася в поліцію, йдеться у повідомленні у відомстві.

Вказується, що підпал стерні на полях зафіксували біля села Ясна Поляна Ольшанської територіальної громади.

За результатами проведеного обстеження встановлено факт пошкодження вогнем дерев та кущів двох полезахисних лісових смуг, однієї — завширшки 17 метрів та довжиною 970 метрів та другої — завширшки 24 метра та довжиною 1520 метрів, — зазначили у відомстві.

У Держекоінспекції також нагадали, що випалювання стерні без дотримання відповідного порядку тягне за собою накладення штрафу:

  • на громадян – від 170 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 060 гривень до 6 120 гривень);
  • на посадових осіб – від 900 до 1 260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 гривень до 21 420 гривень).

Нагадаємо, 7 вересня, у селі Сонячне Чорноморської територіальної громади Миколаївського району через необережне поводження з вогнем ледь не згорів будинок.

Як відомо, у Державній екологічній інспекції південно-західного регіону відреагували на пошкодження ялин біля нового пивного магазину по Центральному проспекту Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram