В результаті підпалу стерні в полі на Миколаївщині вогонь знищив здорові дерева та кущі в лісосмугах.
Щоб встановити причетних до правопорушення і притягнути їх до відповідальності, Держекоінспекція Південно-Західного округу звернулася в поліцію, йдеться у повідомленні у відомстві.
Вказується, що підпал стерні на полях зафіксували біля села Ясна Поляна Ольшанської територіальної громади.
За результатами проведеного обстеження встановлено факт пошкодження вогнем дерев та кущів двох полезахисних лісових смуг, однієї — завширшки 17 метрів та довжиною 970 метрів та другої — завширшки 24 метра та довжиною 1520 метрів, — зазначили у відомстві.
У Держекоінспекції також нагадали, що випалювання стерні без дотримання відповідного порядку тягне за собою накладення штрафу:
- на громадян – від 170 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 060 гривень до 6 120 гривень);
- на посадових осіб – від 900 до 1 260 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 300 гривень до 21 420 гривень).
Нагадаємо, 7 вересня, у селі Сонячне Чорноморської територіальної громади Миколаївського району через необережне поводження з вогнем ледь не згорів будинок.
Як відомо, у Державній екологічній інспекції південно-західного регіону відреагували на пошкодження ялин біля нового пивного магазину по Центральному проспекту Миколаєва.