З 24 вересня 125 загальноосвітніх шкіл Миколаївської області (з 534 загалом) перейшли на дистанційне навчання через те, що відсоток вакцинованих співробітників не досяг 80%.
Про це розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська, повідомляє «Суспільне. Миколаїв».
Як відомо, станом на четвер, 23 вересня, у Миколаєві 22 школи лишалися без 80% вакцинованих педагогів — вони теж перейшли на онлайн-формат навчання.
Варто зауважити, що з 23 вересня всі області України перевели в «жовту» зону карантину у зв’язку з чим школи перевели на дистанційне навчання. Однак Кабмін прийняв рішення дозволити працювати в очному режимі дитячим садкам і початковим класам. Навчальні заклади також можуть працювати в очному режимі у тому випадку, якщо мають не менше 80% вакцинованих працівників.