Фото: Телеканал "Прямий"

На Луганщині волонтери висадили понад 10 тисяч дерев на місці пожеж

У Луганській області волонтери висадили понад 10 тисяч саджанців на 3 гектарах майбутнього лісу для відновлення постраждалих від пожеж масивів. Сажанці привезли з Львівської області.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради, член “Європейської солідарності” Олександр Ганущин, який й виступив з цією ініціативою.

Львівський гай на Луганщині. Саме тут недавно російські окупанти пустили сюди червоного півня, який знищив тисячі гектарів лісу, – повідомив він.

За його словами, біля двох сотень людей за годину висадили усе та створили частинку майбутніх ”зелених легень” Луганської області.

Фото: Телеканал “Прямий”

Як розповідає голова Луганської територіальної парторганізації Сергій Шакун, волонтери з Тернопільщини і Одещини наступного тижня також передають тисячі саджанців постраждалим районам Луганщини.

Зазначається, що саджанці сосни вирощені у Львівському лісовому перинатальному центрі – спільному проекті лісової галузі Львівщини, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації.

Чому ми це робимо? Бо нам небайдужа наша країна. Яку потрібно разом зшивати, – переконаний Ганущин.

Нагадаємо, на початку жовтня лісові масиви Луганської області були охоплені тривали пожежами. За оцінками надзвичайники 31 населений пункт потрапив у небезпеку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram