На Київщині стався вибух на цукровому заводі – є постраждалі

У селищі Гребінки Київської області стався вибух на цукровому заводі, внаслідок якого постраждали п’ятеро людей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МВС у Facebook.

Близько 16:00 години стався паровий вибух на цукровому заводі в селищі Гребінки. Про це до Білоцерківського районного управління поліції повідомив фельдшер швидкої допомоги, – йдеться у повідомленні.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, причиною аварії стала несправність одного з котлів.

За даними правоохоронців, двох із п’яти постраждалих госпіталізували до столичної лікарні. Інших постраждалих доставили до Білоцерківської міської лікарні №2.

Читайте також: У Миколаєві згорів склад тюкованої соломи

Нагадаємо, 31 серпня, у селі Возсіятське на Миколаївщині палав гараж.

Також повідомлялося, 15 серпня на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу ємності з бітумом на території асфальтного заводу на вулиці Дорожній Воскресенської територіальної громади Миколаївського району.