Фото: 299 бригада тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова

На Кульбакінського аеродромі пройшли командирські польоти

Новий навчальний рік в 299-й бригаді тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, що базується в мікрорайоні Миколаєва Кульбакіно, традиційно відкрився командирськими польотами.

Про це повідомляється на сторінці 299-ї бригади у Facebook.

В ході яких командири ескадрилій, заступники командира бригади та особисто командир – полковник Сергій Самойлов підтверджують відповідність рівня підготовки для виконання завдань за посадою, в першу чергу – до здійснення бойової підготовки підлеглого льотного складу. Також виконується весь перелік завдань звичайної льотної зміни: польоти за планом бойової підготовки, перевірки та відновлення навичок пілотування, підготовка льотного складу на клас, обліт авіаційної техніки тощо, – йдеться у повідомленні.

Польоти виконувались на літаках Су-25 і Су-25УБ.

Відзначається, що за підсумками 2020 року 299-та бригада тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова була визначена кращою у Повітряних Силах ЗСУ.

Нагадаємо, у Миколаєві льотчики 299-ї бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова провели навчання у складних метеоумовах.

Раніше повідомлялось, оператори-розвідники 73 Морського центру спеціальних операцій імені кошового отамана Антона Головатого провели спільні навчання разом з колегами країн НАТО на есмінці «Dragon» Королівських ВМС Великобританії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram